HEMEN BAŞVUR Halka İlişkiler Eğitimi Kursu | Tecrübe Eğitim Kurumları

Halka İlişkiler Eğitimi Kursu

Tecrübe Eğitim Kurumları Halka İlişkiler Eğitimi Kursu

5.04.2020       786      


Halka İlişkiler Eğitimi Kursu

Kariyer; Uzmanlaşmak başarı ile doğru orantılı olarak yükselen bir grafiktir. Her başarı ‘’sürdürülebilir’’ olduğu sürece başarıdır. Özellikle firmaların, şirketlerin sürdürülebilir başarıları son derece önemlidir ve bu durum Halkla İlişkiler Uzmanlığı ile mümkündür. Bu anlamda Halkla ilişkiler departmanı bir şirketin en önemli ve gerekli birimidir. Büyük bir şirket olmak, marka olmak, insan odaklı düşünebilmekle, sürdürülebilir bir yönetim anlayışına sahip olmakla mümkündür.

Rekabet Sizleri Teğet Geçsin!

İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ Eğitimi ile birlikte sunulacaktır.

Halkla İlişkiler Eğitimi Uzmanlığı, hem bireysel hem de şirketinizde rekabet alanında fark yaratmasını sağlayacak olan bir eğitim programıdır. Her kurum çalışanına bu gerekli ve önemli eğitimi sunmalıdır veya birey kendisi bu eğitimi almalıdır. Karlılık, büyüme, devamlılık, nitelikli eleman, personel yetkinliği ve daha pek çok durumu en profesyonel şekilde çözümlemenizi sağlayan bir süreçtir. Müşteri memnuniyeti, yenilikçi hizmet anlayışı, teknik donanım, konfor, personel yetkinliği, hizmet kalitesi ve sosyal disiplin anlayışı gibi birçok önemli kriter şirketler için son derece önemli dinamiklerdir. İnsan Kaynakları Uzmanlığı eğitimi şirket içerisinde, pek çok alanda etkin ve güçlü kararları en doğru şekilde almanızı sağlayacaktır. İnsan kaynaklarının sorumluluk alanını belirlemek neredeyse imkansızdır. İnsanın olduğu her yerde ve her departmanda, yönetimde dahi bu birim çalışanına ihtiyaç duyulmaktadır. Bu anlamda “assignment writers” bilgili ve birikimli bireylerden oluşması gereklidir. Bu eğitim sizi hem sözel, hem analitik, hem de farklı düşünebilme anlamında geliştirecek ve değiştirecektir.

Halkla İlişkiler Eğitimi Oryantasyon Süreci Daha Güçlü…

Halkla İlişkiler , yoğun fonksiyona sahip bir birimdir. Oryantasyon, iş alım, planlama, performans değerlendirme, bordrolama, kariyer, eğitim ve daha pek çok şey… Bu bölümde çalışan her birey kişisel gelişimini her zaman arttırmalıdır. Çünkü halkla ilişkiler ve  insan kaynaklarının performansı demek tüm kurumun performansı demektir.

Kazanımlarınız

​Yüz Okuma,Beden Dili, Sunum Teknikleri, Etkili Zaman Yönetimi, CV Hazırlama - Mülakat Teknikleri, Etkili İletişim Teknikleri vb konular eğitimin en özgün içeriğini oluşturmaktadır.

Akademik kariyer ile sektör tecrübelerini harmanlamış eğitmenlerin teorik alandaki bilgilerinden yararlanarak çalışma alanı konusunda önemli bir bakış açısına sahip olmanın yolunu açar.

Sektör içinde ihtiyaç duyulan “Nitelikli Halkla İlişkiler Uzmanı” yetiştirmek için gereken yetkinlik, donanım ve bilgiyi katılımcılara uygulamalı olarak sunar...

Tecrübe Eğitim Kurumları Emlak Danışmanlığı Kursu

Emlak Danışmanlığı Kursu

 Emlak danışmanlığı ve konut finansmanının tanıtımı ve pazarlama temsilciliği, hak sahiplerinin talebi üzerine ipoteğe dayalı orta ve uzun vadeli f...

← Devamını Oku
Tecrübe Eğitim Kurumları İnsan Kaynakları Eğitimi Kursu

İnsan Kaynakları Eğitimi Kursu

Kariyer; Uzmanlaşmak başarı ile doğru orantılı olarak yükselen bir grafiktir. Her başarı ‘’sürdürülebilir’’ olduğu sürece başarıdır. Özellikle firm...

Devamını Oku →

İlgili Yazılar

0312 230 12 13

HEMEN FORMU DOLDURUN

Fiyatlar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.